Nina66 a Syskids

14. ledna 2014 v 22:57
Kdo je Nina66?
Je to ženský počítač, složitá AI (umělá inteligence), která řídí celou planetu. Nina planetu ovládá díky složitému a zdánlivě spravedlivému systému zákonů a pravidel. Avšak hranice mezi spravedlností a krutostí je tenká. I absurdní situace jako nepozorný řidič, špatně odvedená první pomoc, nebo dokonce být na nesprávném místě v nesprávný čas může znamenat vězení. V extrémních případech odsouzení k trestu smrti skrze žilní systém. Rozsudek je vždy nakonec na Nině. Jak nepříjemné, že? Sídlí ve velké Počítačové místnosti, v nejvyšší budově uprostřed City of Sin.
O Nině jsou známy tři fakty: Nezná emoce, nezná náhodu a nikdy neodpouští.

Syskids

Její ,,synové a dcery", které vytvořila díky genetické manipulaci. Zpravidla jich má každá Niny generace 3 - 5. Jsou to lidské bytosti, které plní její rozkazy. Nahrazují v ní lidskou rozvážnost. Zpravidla je více mužů a všechny tyto děti mají téměř identický vzhled, který se u generací liší. Mají oficiální jména, skládající se ze jména Počítače, čísla jeho generace a dále římské čislice pro jednotlivé Syskids. Jména pak vypadají následovně: Nina66-I, Nina66-II a tak dále. Mají však i svá lidská jména v podobě nicků.
Aktuální generace disponuje 5ti Syskids. Vyznačují se vysokou sportovní postavou, blond vlasy a jemnými obličeji. Nina66 je zařídila jako přirozeně neplodné bez touhy po rodině. Proto jsou mnozí Syskids z 66. generace bisexuály.

Jmenuje se Iason. Je to hlavní Syskid mužského pohlaví. Má dlouhé, rovné blond vlasy.
Je moudrý a velmi rozvážný, avšak silný workoholik. Je to skrytý romantik a nikdy se neumí dostatečně uvolnit a pobavit, jeho jediným uvolněním jsou Peti. Má nastarosti meziplanetární vztahy, udržování aliance a hlavní soudy.


Jmenuje se Raoul. Je též mužského pohlaví, ale narozdíl od Iasona se jeho vlasy vlní a jsou o něco kratší.
Je moudrý stejně jako Iason, avšak zlý. Je krutý i ke svým Petům. Díky této škodolibé krutosti se více baví a není tak upjatý k práci jako Iason. Má na starosti genetiku, obchod a vývoj Petů, soudy a Arénu.


Nina66-III a Nina66-IV
Jmenují se Jax (vlevo) a Zax (vpravo). Narozdíl od ostatních Syskids jsou něco jako dvojčata. Byli vytvořeni najednou a ze stejných genů. Jejich povaha je až neeticky dětinská. Mají nastarosti peníze, zdravotnictví a školství.


Nina66-V
Jmenuje se Orphe. Je to jediná žena mezi Syskids a vyniká všemi ženskými zápory. Je krutá, protivná, frigidní, chce na všem ušetřit a ze všeho hlavně nejvíce vytěžit. Často se povyšuje i nad Iasona a usiluje o hlavní postavení.
Má na starosti chudé obyvatelstvo, kterému škodí ještě víc.
Ve Slumech je pro ní jedna hanlivá říkanka: Orphe, bohatým bere a na chudé s*re.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama