Únor 2014

Leo Gates

4. února 2014 v 17:38 Obyvatelée
Hráč: Ryu
Jméno: Leo Gates

Pohlaví: Muž

Věk: 22

Rasa: Člověk - Čestný občan

Práce: Vysoký úředník

Povaha a záliby:
Leo je plně zavázán systému. Je přesvědčen o jeho maximální správnosti a nikdy v životě neprovedl žádnou špatnost. Je arogantní, jako každý dědic velkého jmění, a je si jistý, že jednou bude vlastnit více než jen otcovu firmu. Pohrdá všemi, kteří se jen zdají být níž než on. Co se ale skrývá za jeho kamennou tváří politika? Ve svém soukromí je dobrodruh, rád prozkoumává vše, co je nové. Začal s tím teprve nedávno. Chodí do chudých sektorů v převlecích, sedává v hospodách, poslouchá jejich rozhovory. Fascinují ho nejen rebelové, ale i kyborgové a jiná splodina tohoto světa.


Matteo Forsaken

2. února 2014 v 23:59 Obyvatelée
Hráč: Jynx
Jméno: Matteo Forsaken

Pohlaví: Muž

Věk: 19

Rasa: Evolution - Aristokrat

Práce: Flákač

Povaha a záliby:
Matt je především flákač a nezdařený synek. Nikdy na rodičích moc nelpěl a když umřeli, nebylo to pro něj horší, než smrt dlouholetého psa. Je neustále otrávený vysokou společností, ve které musí žít. Nemá žádnou práci a ani se do ní nehrne. Občas zajde za strýcem, vezme si od něj peníze (ať už na sázení nebo drogy) a zase odejde. Fláká se po všech možných čertech, po všech sektorech. I když takový nechce být, každý ho v chudých sektorech, kam chodí sázet, hrát box a flákat se po barech, vidí jako bohaté děcko, které neví co chce. Nikdy vlastně do této komunity nezapadl a nemá mezi ní žádné přátele.

Evolution

2. února 2014 v 23:22 Rasy
Jednoduše řečeno je Evolution člověk, který má díky genetické mutaci nějakou zvláštní schopnost. Získává ji již při
narození, projeví se většinou v období dospívání. Současné výzkumy se rozchází v tom, zda je tato deformace DNA dědičná. Na evolutiony je obecně společností nahlíženo s mnoha předsudky, proto většina z nich své nadání tají. Zejména na vysokých pozicích je utajení v podstatě nezbytností, neboť se stále najdou tací, kteří by je nejraději separovali, zničili, nebo podrobili výzkumu.

Největší procento evolutionů obývá chudší oblasti, je tedy možné, že změna DNA je způsobena tamním špatným ovzduším zamořeným zplodinami. Jako další logické vysvětlení se pak nabízí fakt, že v těchto sektorech jsou přijímáni lépe a nejsou na ně kladeny tak vysoké nároky k utajení.

Není to pravidlem, ale odborníkům se podařilo zjistit, že čím je jedinec obdařenější na poli zvláštních schopností, tím více je mu ubráno jinde. Mutace zlepšující smysly nebo sílu si takovouto daň vybírají jen zřídka, ty které umožňují lidem například léčit, vidět ve tmě nebo do určité míry procházet hmotnými překážkami už tak "schovívavé" nejsou. Ve většině případů neobírají jedince na inteligenci, ale dotyčný je například náchylnější k nemocem, rychleji stárne, je neplodný nebo jinak hendikepovaný.

Nebráníme vám v rozletu fantazie, mějte však při registraci na paměti, že schopnosti superhrdinů nebo X-menů se do naší hry nehodí. Pokud si nejste jistí, před sepsáním profilu se zeptejte na chatu nebo napište do vzkazníku.