Evolution

2. února 2014 v 23:22 |  Rasy
Jednoduše řečeno je Evolution člověk, který má díky genetické mutaci nějakou zvláštní schopnost. Získává ji již při
narození, projeví se většinou v období dospívání. Současné výzkumy se rozchází v tom, zda je tato deformace DNA dědičná. Na evolutiony je obecně společností nahlíženo s mnoha předsudky, proto většina z nich své nadání tají. Zejména na vysokých pozicích je utajení v podstatě nezbytností, neboť se stále najdou tací, kteří by je nejraději separovali, zničili, nebo podrobili výzkumu.

Největší procento evolutionů obývá chudší oblasti, je tedy možné, že změna DNA je způsobena tamním špatným ovzduším zamořeným zplodinami. Jako další logické vysvětlení se pak nabízí fakt, že v těchto sektorech jsou přijímáni lépe a nejsou na ně kladeny tak vysoké nároky k utajení.

Není to pravidlem, ale odborníkům se podařilo zjistit, že čím je jedinec obdařenější na poli zvláštních schopností, tím více je mu ubráno jinde. Mutace zlepšující smysly nebo sílu si takovouto daň vybírají jen zřídka, ty které umožňují lidem například léčit, vidět ve tmě nebo do určité míry procházet hmotnými překážkami už tak "schovívavé" nejsou. Ve většině případů neobírají jedince na inteligenci, ale dotyčný je například náchylnější k nemocem, rychleji stárne, je neplodný nebo jinak hendikepovaný.

Nebráníme vám v rozletu fantazie, mějte však při registraci na paměti, že schopnosti superhrdinů nebo X-menů se do naší hry nehodí. Pokud si nejste jistí, před sepsáním profilu se zeptejte na chatu nebo napište do vzkazníku.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama