Leo Gates

4. února 2014 v 17:38 |  Obyvatelée
Hráč: Ryu
Jméno: Leo Gates

Pohlaví: Muž

Věk: 22

Rasa: Člověk - Čestný občan

Práce: Vysoký úředník

Povaha a záliby:
Leo je plně zavázán systému. Je přesvědčen o jeho maximální správnosti a nikdy v životě neprovedl žádnou špatnost. Je arogantní, jako každý dědic velkého jmění, a je si jistý, že jednou bude vlastnit více než jen otcovu firmu. Pohrdá všemi, kteří se jen zdají být níž než on. Co se ale skrývá za jeho kamennou tváří politika? Ve svém soukromí je dobrodruh, rád prozkoumává vše, co je nové. Začal s tím teprve nedávno. Chodí do chudých sektorů v převlecích, sedává v hospodách, poslouchá jejich rozhovory. Fascinují ho nejen rebelové, ale i kyborgové a jiná splodina tohoto světa.
Majetek:
Velký dům jeho otce, auto, motorka a bezedný bankovní účet.
Pet Ramon, Rosalie prodal.

Vzhled:
Leo má každé oko jiné barvy, to podědil po matce. Jeho vlasy jsou matné, světle blond barvy úhledně sestříhané do oválného tvaru s něčím mezi ofinou a patkou. Nos má středně velký, trochu pršák, a ústa jemná. Má výrazný obličej něžných rysů, za což ho jeho otec mnohdy šikanuje.

Schopnosti a nadání:
Jako obyčejný člověk nemá schopnosti žádné. Snad je jen výřečný po otci a má cit pro přesvědčování.

Příběh:
Leo se narodil jako druhý syn zámožného podnikatele, který se zaobíral prodejem aut. Kdysi byli jeho dávní předci nejbohatšími na světě, dnes jejich moc zeslábla. Otec měl vždycky radši staršího syna, který měl celý kšeft zdědit. S bratrem měli společnou touhu po dobrodružství. To se mu vymstilo a zemřel za volantem auta při pouličních závodech. Leo se tak stal jediným dědicem. Otec ho začal nenávidět a Leo si přislíbil, že bude mocnější než on. Z pouhého synka, který se na firemní akce chodil jen bavit, se stal jejich hlavní hvězdou. Setkal se s nejvyšším Syskidem a podepsal spoustu smluv. Vytlačil svého otce z jeho vlastního domu, připravil ho o akcie a stále stoupá výš. Každý den si užívá se svými pety, navštěvuje všelijaké firemní akce, podepisuje další a další smlouvy, rozšiřuje své impérium. Jenže ani tento život ho dlouho nebavil. Upadl do depresí, cítí ve svém životě prázdno a stále neví, co hledá.

Další obrázky:


Ramon:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama