Matteo Forsaken

2. února 2014 v 23:59 |  Obyvatelée
Hráč: Jynx
Jméno: Matteo Forsaken

Pohlaví: Muž

Věk: 19

Rasa: Evolution - Aristokrat

Práce: Flákač

Povaha a záliby:
Matt je především flákač a nezdařený synek. Nikdy na rodičích moc nelpěl a když umřeli, nebylo to pro něj horší, než smrt dlouholetého psa. Je neustále otrávený vysokou společností, ve které musí žít. Nemá žádnou práci a ani se do ní nehrne. Občas zajde za strýcem, vezme si od něj peníze (ať už na sázení nebo drogy) a zase odejde. Fláká se po všech možných čertech, po všech sektorech. I když takový nechce být, každý ho v chudých sektorech, kam chodí sázet, hrát box a flákat se po barech, vidí jako bohaté děcko, které neví co chce. Nikdy vlastně do této komunity nezapadl a nemá mezi ní žádné přátele.



Majetek:
Má černou motorku, která umí jezdit po zemi i létat. Vlastní byt ve druhém sektoru, v jedné zapadlé části, v 94. patře. Krom pěkného balíku na kontě má i robotického psa Riddicka, pojmenovaného podle postavy velmi starého filmu.

Vzhled:
Má modré oči a temné fialové vlasy. Nejraději nosí černou koženou bundu, kožené kalhoty a glády. Nikdy by si na sebe nevzal světlé triko, protože radši zapadá mezi ostatní. Moc se neusmívá, ne kvůli jeho životu, ale kvůli tomu, že je to bručoun. Má atletickou postavu, výšku 182 a boty velikosti 40.

Schopnosti a nadání:
Umí box a pár prvků z jiných bojových umění. Jeho schopností díky genu je dokonalý sluch a čich, což ho většinou velmi obtěžuje.

Příběh:
Matt se narodil bohaté dceři kancléře a dělníkovi. Jeho matka se do něj zamilovala ve 3. sektoru, v jedné z továren jejího otce. Když byl její chudý manžel nakonec přijat do společnosti, ve které žil její otec a ona sama, dostal práci na úřadě. Postupem času se stali workoholiky a malého Matta si všímala jen teta, sestra jeho matky. Když mu bylo 11, jeho rodiče zemřeli po výbuchu jedné z továren, kde kontrolovali opravené potrubí. Ujala se ho teta ale strýc ho nikdy rád neměl. Vadilo mu, že je na Mattovi jeho manželka tak závislá, nemohli totiž mít vlastní děti. Tetu zastřelil lupič, když Mattemu bylo 17. Teta mu již dříve odkázala svůj podíl na majetku, z čehož Mattův strýc neměl vůbec radost. Neustále mu nabízí peníze do konce života, jen aby mu svůj podíl daroval. Na to Matt vždy odpoví: ,,Vždyť já vim, že se mě chceš jenom zbavit." Z trucu vždy nabídku odmítne. Matteo tedy živoří jak jen bohaté děcko může. Utrácí za hlouposti a přál by si, aby se nikdy nenarodil v této rodině.

Další obrázky:
Zapadlá část, ve které bydlí:
 


Komentáře

1 fendsterovci fendsterovci | E-mail | Web | 3. února 2014 v 0:15 | Reagovat

Asi najlepší blog, aký som videl!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama