Březen 2014

Nina66-I ~ Iason

26. března 2014 v 20:27 | Lucas |  Obyvatelée
Hráč: Jynx
Jméno: Nina66-I ~ Iason

Pohlaví: Muž

Věk: 27

Rasa: Člověk

Názor: Poctivý občan

Bydliště: Oficiálně bydlí v sektoru 1, má však i dům na Elysiu, kam jezdí odpočívat

Práce: Syskid

ID: Ano

Elysijské ID: Ano

Povaha a záliby:
Iason je velmi nekofliktní. Vždy jedná podle pravidel a ctí svůj původ. Je poměrně uzavřený do sebe, samotářský a nevyzpytatelný. Zřejmě kvůli tomu, že na jeho bedrech leží celý svět. Moc toho o něm nikdo neví, svůj osobní život často schovává za tvář, kterou ukazuje na veřejnosti. A jak se říká, tichá voda břehy mele. Skoro by se mohlo zdát, že nemá žádné city, že ani nežije. Ani jeho bratr Raoul toho neví tolik. On sám se bál toho, kdyby se někomu otevřel, že by byl jako pandořina skříňka. Byl sice stejný jako každý snob, přesvědčený o odpornosti jen o třídu chudších lidí, ale to zvíře, které v sobě skrýval, by mohlo hodně napáchat. Nemyslím tím nějakou bestii, která by zabíjela, ale obyčejné dítě, hrající si na hřišti, nebo obyčejného dospělého člověka, který k někomu cítí lásku. To vše mu bylo v zájmu systému odepřeno. Toužil po lásce, po nějakém citovém dobrodružství. Po něčem, co by ho vytrhlo z tak nicotného života. Nemá ani peta, protože mu to nepřijde takové, jak by si to přál. Občas se sice někde uspokojit musí, ale rozhodně takovéto počínání s partnerem nebylo to, co si vysnil.

Elysium

16. března 2014 v 22:54

Elysium - ráj, který není na zemi


Co je vlastně Elysium? Je to obrovská vesmírná stanice na oběžné dráze Země. Byla postavena roku 3846. Je na ní mnohem více zeleně, než na celé planetě. Avšak vznikla jen pro ty nejbohatší, kteří si na ní užívají nepředstavitelného prostoru a luxusu. Mnozí lidé se z Elysia na Zemi už nikdy nevrátili.Elysium disponuje nepřeberným množstvím rostlin, fauny a nejčerstvějším vzduchem. Po hromadě jej drží umělá gravitace a synteticky vytvořená ozónová vrstva. Ale i přes jeho zdárnou samostatnost podléhá Nině66.

Vily jsou poměrně zastaralého zděného typu, který byl na Zemi někdy kolem roku 2070. To občany Elysia navrací k dávnému životu předků, který je považován za symbol svobody. Pro každého současného člověka je Elysium nepředstavitelnou krásou. O čistotu, údržbu a život obyvatel se starají Droidi a Roboti.Pozn.: Mějte na paměti, že mezi Zemí a Elysiem můžou cestovat jen osoby, které mají Elysijské ID.