Nina66-I ~ Iason

26. března 2014 v 20:27 | Lucas |  Obyvatelée
Hráč: Jynx
Jméno: Nina66-I ~ Iason

Pohlaví: Muž

Věk: 27

Rasa: Člověk

Názor: Poctivý občan

Bydliště: Oficiálně bydlí v sektoru 1, má však i dům na Elysiu, kam jezdí odpočívat

Práce: Syskid

ID: Ano

Elysijské ID: Ano

Povaha a záliby:
Iason je velmi nekofliktní. Vždy jedná podle pravidel a ctí svůj původ. Je poměrně uzavřený do sebe, samotářský a nevyzpytatelný. Zřejmě kvůli tomu, že na jeho bedrech leží celý svět. Moc toho o něm nikdo neví, svůj osobní život často schovává za tvář, kterou ukazuje na veřejnosti. A jak se říká, tichá voda břehy mele. Skoro by se mohlo zdát, že nemá žádné city, že ani nežije. Ani jeho bratr Raoul toho neví tolik. On sám se bál toho, kdyby se někomu otevřel, že by byl jako pandořina skříňka. Byl sice stejný jako každý snob, přesvědčený o odpornosti jen o třídu chudších lidí, ale to zvíře, které v sobě skrýval, by mohlo hodně napáchat. Nemyslím tím nějakou bestii, která by zabíjela, ale obyčejné dítě, hrající si na hřišti, nebo obyčejného dospělého člověka, který k někomu cítí lásku. To vše mu bylo v zájmu systému odepřeno. Toužil po lásce, po nějakém citovém dobrodružství. Po něčem, co by ho vytrhlo z tak nicotného života. Nemá ani peta, protože mu to nepřijde takové, jak by si to přál. Občas se sice někde uspokojit musí, ale rozhodně takovéto počínání s partnerem nebylo to, co si vysnil.Majetek:
Není třeba vypisovat, může si dovolit všechno.

Vzhled:
Je velmi vysoký, štíhlé postavy a s jemným obličejem. Vlasy má světle blond, rovné a do půl zad. Jeho chůze, postoje i gesta působí vždy elegantně. Má modré oči a vždy nosí nějaký urozeně vypadající hábit, často bílé barvy. Ať už má na sobě cokoliv, nikdy neodloží bílé rukavičky. Přece si nebude špinit ruce. Jeho výraz může působit neutrálně, až smutně.

Schopnosti a nadání:
Krom velké síly má také nadměrnou výšku. Je velmi inteligentní a má smysl pro organizaci.

Příběh:
Iason se narodil jako všichni Syskids ze zkumavky. Vše nasvědčuje tomu, že je mu 27 let. Avšak skutečný věk je mnohem nižší. Jeho vývoj byl totiž urychlen. Ve skutečnosti je mu 15 let, ale díky urychlení vývoje je kompletně takový, jako by mu skutečně 27 bylo. Jeho životní příběh není ničím zvláštní. Studoval školu pro Syskids, byl usazen na svůj pomyslný trůn a prostě si vládne. Nebyla v jeho životě ani jedna jediná událost, která by stála za zmínku. Poslední rok začal být trochu nesvůj, touží po něčem, co ho konečně přivede k životu.

Další obrázky:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama