Cerberus

18. dubna 2014 v 20:54 | Thyri
Hnutí, humanitární organizace, náboženství, civilní obrana a zatím nedotknutelný protipól Systému. To vše se skrývá pod názvem Cerberus. Jedná se o skupinu vysoce postavených lidí (a pouze lidí), která nejprve začala s podporou lidských obyvatel města, kteří neměli tolik štěstí jako oni. Po několika letech fungování otevřel Cerberus první ze svých škol pro nadané studenty, kde krom tradičních znalostí získávají i základní bojové, zbraňové a počítačové dovednosti. V dnešní době takových škol existuje již pět a Cerberus se hrdě prohlašuje za "patrona lidství a tradičních hodnot".

O zakladateli a zároveň majiteli organizace není veřejnosti nic známo, pokud to situace vyžaduje, zastupuje ho slečna June Merigold. Systém o tomto muži jistě informace má, ale prozatím nepokládal za nutné je zveřejnit, byť se totiž v mnohém ideály Cerbera rozchází s těmi, které propaguje Nina66, není možné organizaci dokázat žádnou nelegální činnost. Faktem ovšem zůstává, že mnoho absolventů škol sponzorovaných Cerberem nadále zůstává v řadách organizace a ta v posledních dvou letech získala nejen sympatie veřejnosti, ale i velmi početnou členskou základnu. Občas je možné zaslechnout vtipy o tom, že Cerberus má větší počet trénovaných vojáků než policejní složky.

Organizace neoperuje jen na Zemi, své pobočky má prakticky na všech lidmi kolonizovaných planetách a často jsou to právě oni, kdo jako první řeší konflikty, nebo poskytují vojenskou i zdravotnickou pomoc v odlehlých koloniích.

Bohatší členové mají přístup na Elysium.


Vůdce: Neznámý bohatý muž středního věku
Počet členů: V řádu stovek až tisíců
Seznam známých členů:
June Merigold (NPC)

Oblast působení: Celá Země a Elysium
Rozsah činnosti: Vojenská, vzdělávací a charitativní činnost, lékařský výzkum
Přijímá nové členy: Ano
 


Komentáře

1 Jynx Jynx | E-mail | Web | 21. dubna 2014 v 11:26 | Reagovat

Výborná práce, vše se mi moc líbí :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama