Nina66-II ~ Raoul

2. dubna 2014 v 22:36 | Lucas |  Obyvatelée
Hráč: Lucas
Jméno: Nina66-II ~ Raoul

Pohlaví: Muž

Věk: 22

Rasa: Člověk

Názor: Čestný občan

Povolání: -

Práce: Syskid

ID: Ano

Elysijské ID: Ano


Bydliště: Raoul bydlí jako každý Syskid v Tanaguře. Jeho dům je postavený v renesančním stylu tak, aby krása a efektivnost splývaly v jedno. I když je vstupní hala honosná, ostatní místnosti jsou spíše funkčního stylu. Dům nemá žádnou zahradu ani balkóny, ale v horním patře jsou dvě ložnice, přičemž je každá spojená s vlastní koupelnou. Kuchyň je v přízemí, stejně jako velká společenská místnost.

Povaha a záliby:
Raoul je již od pohledu velmi arogantní. Dokáže své moci dobře využít, a to především pro vlastní potřeby, avšak narozdíl od Iasona je jeho povaha nevypočitatelná. Dokáže být zcela chladný, ale někdy zkrátka vybouchne a věřte mi, že třísky létají do všech stran. Často je znuděný svou prací, večírky a proslovy. Přetvářka Syskida ho doslovně obtěžuje. Nejlépe se cítí někde ve stínu, kde tajně uzavírá kšefty s rebely. Samozřejmě, že tajně jen vůči nim. Všechno je to jen velká bouda. Profit z černého trhu je totiž pro systém velkým a výhodným přínosem. Navíc, kde nejlépe zjistit plány nepřítele, než přímo u něj? Ač se pro veřejnost Raoul zdá jako vedlejší figurka, v podstatě v mnohém předčí svého bratra. Škodolibost a výřečnost jsou jen malým výčtem Raoulových špatných a zároveň dobrých vlastností. Někdy se chová jako malé dítě, a to zvlášť ve chvíli, kdy se mu něco nedaří. I když si rád hraje s osudy lidí, nakonec je stejně jeho největším hobby kódování DNA pro mazlíčky. Může tak osobně dohlížet na to, že každá série petů bude unikát. Bohužel k nim příliš netíhne, nepřijdou mu jako dostatečné dobrodružství. Raději se v kápi poflakuje po temných zákoutích City of Sin. Ať už se však skrývá jakkoliv, každý ho podle vlasů a obličeje pozná, když mu kápi sfoukne vítr. Myslí si, že jeho peti jsou určitým druhem umění. Nikdy neodolá ponechat si z každé série jeden kryobox ve svém sklepě, kde si někdy prostě jen tak sedne a přemýšlí nad nehybnými tvářemi těch nevinných bytostí.

Majetek:
Raoul si na majetek příliš nepotrpí. Vše, co nosí po kapsách, je jen telefon, tablet, peněženka a střední laserovou pistol. Sice má nějaká auta, ale raději využije šoféra.

Vzhled:

Jako každý Syskid modelu Nina66 má dlouhé, blond vlasy a výrazně modré oči. Nosí luxusní obleky s širokými rameny a rukavice, avšak to je po většinu času schováno pod kápí světlé barvy, ve které cestuje na ústředí černého trhu, nebo se občas jen tak prochází večer po městě. Je vysoký asi 210 centimetrů a často se lehce hrbí.


Schopnosti a nadání:
Nejenže je vychytralý a zběhlý v tom, jak chodí podsvětí, ale také zná nazpaměť vše, z čeho se skládá DNA. Pokud je to potřeba, dokáže být i vynalézavý. Bodejť by ne, každý Syskid má vysokou inteligenci. Byl geneticky vybaven k síle a talentu na všechno, na co sáhne. Stává se to jen málo kdy, ale i upejpavý Syskid jako Raoul umí pořádně zřídit ciferník.

Příběh:
O dětství Syskidů toho nikdo moc neví. Každý si představuje jen jejich luxusní život. Opak je však pravdou, mládí Syskidů je těžká zkouška. Musejí se potýkat nejen s přísnou výchovou, ale i mnoha překážkami. Se spoustou věcí bylo pro Raoula těžké se smířit. Například to, že je vlastně zrůda, nebo že nemá rodiče a nezažil tak žádnou mateřskou lásku. Osobnosti Syskidů sice byly namíchány tak, aby netoužili po dětech, ale i ta trocha lidskosti, která v nich přežívá, určitě jednou pomyslí na to, co po sobě zanechají. Přenést se přes svou neplodnost tak bylo další úmorné období v životě mladého Raoula. Když skončil čas dospívání, usedl Raoul společně se svými sourozenci na pomyslný trůn. Ačkoliv každý Syskid byl na počátku svého panování poměrně nevinnou osobou, lsti Niny na ně stejně dolehly a zůstalo jen na nich, jakým způsobem se s tím vyrovnají. Raoul nakonec vyrostl ve stejného intrikáře, jako je jeho "matka".

Obrázky majetku:
Tablet:

Telefon:

Laserová pistol:

Obrázky bytu nebo domu:
Dům v Tanaguře:

Dům na Elysiu:


Další obrázky:


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama