Rufus

1. dubna 2014 v 23:36 |  Obyvatelée
Hráč: Jynx
Jméno: Rufus

Pohlaví: Muž

Věk: 19

Rasa: Evolution

Názor: Rebel

Bydliště: Sektor 4

Práce: Člen gangu

ID: Ne

Elysijské ID: Ne

Povaha a záliby:
Rufus je tichý záporák. Nemusí lidi jakéhokoliv typu, nerad se s nimi vybavuje a dělá takové ty "lidské" věci. Raději je zalezlý někde v koutě, ve stínu, kde ho nikdo nevidí. Není příliš hrdý na to, jak vypadá, takže se jakéhokoliv bližšího kontaktu straní. To zahrnuje i to, že nerad s někým mluví příliš z blízka. Jeví se jako bezcitný a krutě upřímný, avšak někde v hloubi se skrývá hodná duše, která nenechá nikoho ve štychu. Ovšem to by mu dotyčný nesměl nic provést. Pamatuje si do detailu, co mu kdo kdy provedl, a proto neumí odpouštět. Je samotářský a nerad chodí na gangová setkání. Ti ho sice tak zcela nerespektují, ale do křížku se spolu nepouští. Rufus je jim v podstatě do počtu a sem tam mu dají za úkol odvést nějakou tichou a rychlou špinavou práci, na kterou se skvěle hodí. Není nijak promiskuitní, ale sem tam se s nějakou holkou vyspí. Když však potřebuje sex, je naprosto neovladatelný. Má na krku několik znásilnění, včetně následné vraždy. Je to tichý vrah, který se vždy vynoří, když to oběť nečeká. Nikdy se moc neusmívá, ani nesměje.Majetek:
Přiliš toho nevlastní. Bydlí ve společném doupěti s ostatními členy gangu, kde se děli téměř o všechno. Jediná jeho osobní věc z dětství je přívěšek ve tvaru kruhu na hnědé šňůrce.

Vzhled:
Má dlouhé bílé vlasy, světlou pleť a oči bez pigmentu. Oficiálně by měl být albín, ale obočí má tmavé. Má okolo 180 cm, takže není ani malý, ani příliš vysoký. Má sportovní postavu ale spíš je hubený. Vypadá jemně a docela neškodně, ale opak je pravdou. Právě kvůli zženštilému vzhledu ho zbytek gangu odmítá respektovat, a tak se stále pohybuje na nízké pozici.

Schopnosti a nadání:
Má přirozeně velmi rozšířené zorničky, vidí špičkově ve tmě, ale ve dne vidí tak, jako by měl 3 dioptrie. Díky velkým zorničkám jeho oči odrážejí hodně světla, takže mu ve tmě svítí jako kočce. Dokáže být naprosto neslyšitelný a i k sebeostražitější oběti se bez povšimnutí připlížit. Je poměrně chytrý, takže po sobě všechny možné stopy pečlivě uklidí. Má velmi rychlé ruce a proto miluje triky s kartami.

Příběh:
Rufus vždy nebyl takový, jaký je. Se svými rodiči a sestrou, dvojčetem, žili spokojeně a docela průměrně. Moc peněz neměli ale nic jim nechybělo. Jejich otci se jednoho dne mělo díky přátelům polepšit, měl se dostat do třetího sektoru, kam by dojížděl za prací. Tím si však nadělal spoustu nepřátel. Sousedé jim záviděli, mysleli si, že už tam pracuje, i když se to nakonec zrušilo. Jednoho večera odešli Rufusovy rodiče na malé posezení, ale když se vraceli domu, byli před domem přepadeni. Otec se bránil, ale schytal za to několik bodných ran. Matka se nakonec pokusila utéct ale skončila znásilněná a uškrcená nedaleko domu. Rufus a jeho sestra doma zůstali sami, a když rodiče nepřišli ani ráno, začali mít strach. Když Rufusova sestra spatřila z okna tělo na ulici, kterého si nikdo raději nevšímá, vyběhla s křikem ven. Rufus vyšel za ní ale nezmohl se ani na slzu. Tato ztráta ho v něčem změnila. Vrcholem bylo, když za popelnicemi uviděl svou mrtvou matku s roztrhanou sukní. Ocitli se na ulici, protože neměli žádné příbuzné. Spoustu let společně přežívali, žebrali a kradli. Jednoho dne Rufuse při krádeži chytl nějaký muž. Odtáhl ho pryč a Rufus si myslel, že ho určitě zabije. Muž mu však nabídl, aby se přidal k jeho gangu. Rufus tak opustil sestru ve svých 16ti letech. Od té doby jí nikdy nekontaktoval, možná kvůli tomu, že se za svůj čin styděl. V 18ti letech začal objevovat své skryté schopnosti a spáchal první znásilnění a vraždu. V gangu si sice trochu přilepšil, ale že by na to byl hrdý, to zrovna ne. Sklony k takovýmto činům má kvůli tomu, jak byla zavražděna jeho matka. V podstatě se tak mstí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama